Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kisielówka - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Kornatka

Kornatka(Kisielówka + 22 km)

615 000 zł4 222 m² 146 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kornatka - działka budowlana - pierwsza linia zabudowy - plan zagospodarowania przestrzennego! Do zaoferowania mamy przepiękna działkę budowlaną o powierzchni 44,22 ar położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rajbrot(Kisielówka + 12 km)

189 000 zł2 300 m² 82,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 23 ar. Oferowana nieruchomość gruntowa położona jest w miejscowości Rajbrot, gmina Lipnica Murowana. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Młyńczyska(Kisielówka + 16 km)

330 000 zł4 600 m² 71,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niniejsza oferta dotyczy przestronnej działki budowlanej o powierzchni 4600 m2, położonej w miejscowości Młyńczyska w powiecie limanowskim. Działka graniczy bezpośrednio z gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Kicznia

Kicznia(Kisielówka + 20 km)

70 000 zł12 000 m² 5,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

- lokalizacja: kicznia (gmina łącko) - Powierzchnia: 1,2ha/12000mkw - Media: prąd w sąsiedztwie - Przeznaczenie: tereny lasów - Droga: do ustanowienia służebność ok50m plus droga gminna Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Marcinkowice

Marcinkowice(Kisielówka + 24 km)

249 000 zł5 400 m² 46,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: marcinkowice (gmina Chełmiec) - Powierzchnia: 54 ar (5400 m ) - Media: kanalizacja na działce, gaz w granicy, prąd, do wykonania studnia, - teren lekko nachylony - Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Owieczka(Kisielówka + 23 km)

182 000 zł1 187 m² 153,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka budowlana z udziałem w drodze Owieczka, gmina Łukowica, pow. limanowski, woj. małopolskie. Cena: 182 000 pln Powierzchnia działki: 1187 m Na sprzedaż piękna, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Męcina

Męcina(Kisielówka + 18 km)

444 000 zł7 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 74 arów położoną w miejscowości Męcina w gminie Limanowa. Istnieje możliwość jej podziału i nabycia mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dobra

Dobra(Kisielówka + 9 km)

221 000 zł1 659 m² 133,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Myśliwiec Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Dobra w rejonie Górki Plebańskiej, w powiecie Limanowskim. Teren świetnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kobyle

Kobyle(Kisielówka + 22 km)

300 000 zł11 000 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kobyle- do sprzedaży widokowa działka budowlano-rolna o pow.1,10ha położona przy drodze asfaltowej. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ma oznaczenie : -14mnw-mnb.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kisielówka

Kisielówka,małopolskie

126 000 zł6 000 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Połóżona na przedmieściach Limanowej duża działka budowlana. Dobry dojazd (asfalt, ostatnie 150 m drogą bitą). Działka widokowa, lekko spadzista, stok południowy. Spokojne miejsce, ale dobra.